Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben

4 posters
YazarMesaj
Semih
Admin
Admin
Semih

Rep Sistemi
Aktiflik :
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Img_left100/99Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Left_bar_bleue100/80Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (100/80)
Güçlülük:
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Img_left100/70Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (100/70)

Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty
MesajKonu: Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben   Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 2:52 am

Bu olay Bursa'da olmuş. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n'apsınlar, kızı defnetmişler tabii. Aradan bi'kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve "Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört" diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. "Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii" diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: "Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!" Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, "Nereye bey bu saatte?" demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz. Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış....
nasLı
Paylasımı Seven Paylasımcı
Paylasımı Seven Paylasımcı
nasLı

Rep Sistemi
Aktiflik :
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Img_left0/0Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (0/0)
Başarı Puanı:
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Left_bar_bleue0/0Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Img_left0/0Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben   Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 6:55 am

serefsizzzz pislikkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!! erkeklerinn nefsii bu kadar iğrencc iştee!!!!
Semih
Admin
Admin
Semih

Rep Sistemi
Aktiflik :
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Img_left100/99Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Left_bar_bleue100/80Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (100/80)
Güçlülük:
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Img_left100/70Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (100/70)

MesajKonu: Geri: Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben   Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 7:05 am

ŞErefsiz İste Ne denir ki bunun bölesine...
Seyma
Aktif Paylasımcı
Aktif Paylasımcı
Seyma

MesajKonu: Geri: Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben   Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 7:13 am

pislik o çocuğu hay ben senin dibi adamın
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Başarı Puanı:
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Left_bar_bleue100/85Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Img_left100/90Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben Empty_bar_bleue  (100/90)

MesajKonu: Geri: Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben   Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben EmptyPaz Kas. 16, 2008 9:34 am

diyecek birşey bulamıyorum =/ allah belasını versin
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc
Semih
Admin
Admin
Semih

Rep Sistemi
Aktiflik :
Başarı Puanı:
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben   Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben EmptyPaz Kas. 16, 2008 9:44 am

aynen amin

Baba üstümü ört!!!:(((bir bakın derim ben
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-