Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kolera - Zor İş

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Kolera - Zor İş Img_left100/99Kolera - Zor İş Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Kolera - Zor İş Left_bar_bleue100/85Kolera - Zor İş Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Kolera - Zor İş Img_left100/90Kolera - Zor İş Empty_bar_bleue  (100/90)

Kolera - Zor İş Empty
MesajKonu: Kolera - Zor İş   Kolera - Zor İş EmptyPaz Eyl. 14, 2008 3:08 am

Sen hiç kendine ağladın mı? Ben çok ağladım uyandığım bu dünyada en çok kendime acırdım,en umutsuz
arkadaşıydım arkadaşların,istiridyenin içinde yaşamaya razıydım,incin olmalıydım. Beni birisi yolda buldu,
baygın halde kenara koydu,çekti gitti işte yeniden yalnızım,kanım yerde kaldı halsizim,gücüm olsa biraz
emekleyerek evime giderdim evimde yine bir ben bir kendim.Kuş kanadım kıymetini kanadı yanınca anladı,
elime bal sürünce cümle arılar elime damladı,karanlığım gecenin karanlığını zevale uğratır,uzun uzun bakma bana
bu hal beni utandırır.Tuhaf olay beni üzen sen teselli veren sen,kurtulmaya da çaban yok ben neyinim?Neden ben?
Kaçıp gitsem uzaklara bilirim beni bulur ne benle mutlu olur ne bensiz huzuru bulur.

Halimi anlayan yok,yaşamak ne zor iş imiş.Halimi anlayan yok arkadaş,yaşamak hayli zor bi zanaat.
Vaktimi benden çalan çok.Kurtulmak ne zor iş imiş.Kurtulmak ne zor iş imiş,vaktimi benden çalan herkesden.
Yer beni ya da sev ya.Ölümler ne erken imiş.Ölümler ne erken imiş.Ya ağlat beni ya da güldür,
tebessüm ne zor iş imiş,tebessüm ne zor iş.

Yürüdüğün o yollara kendi peşinden iz bırak benden başka kim ısrarcı send bu kadar? Ayırt et beni,fark et beni,bardak gibi
kır bırak beni ama bırakma beni.Bırak şu çocukluğu ikimizide yakmak üzeresin,sakladığım sabır tükendi
bende taşmak üzereyim.Nereye kadar dayanacak ha bu kalp?Al kendini git hadi Kolo kalk!Olsun kabul et beni,
her sözünde derya dalgalandı varsın olsun ben bu aşka karşı yüzsüzüm,başım öyle bir döndü sanki başım öldü,
herkes halimi gördü.Ama sen değil!Çünkü senin gözlerin işine geleni gördü ateşe verdim evleri,ağır ağır yürüyorum
ateş içimden çıktı ben ateşten geçiyorum,artık seni sevmiyorum.

Halimi anlayan yok,yaşamak ne zor iş imiş.Halimi anlayan yok arkadaş,yaşamak hayli zor bi zanaat.
Vaktimi benden çalan çok.Kurtulmak ne zor iş imiş.Kurtulmak ne zor iş imiş,vaktimi benden çalan herkesden.
Yer beni ya da sev ya.Ölümler ne erken imiş.Ölümler ne erken imiş.Ya ağlat beni ya da güldür,
tebessüm ne zor iş imiş,tebessüm ne zor iş
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Kolera - Zor İş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolera - Bir Bilsen
» Kolera - Yorgunella
» Kolera - Kolodelphia
» Kolera - Hayret Yine