Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kolera - Zor Soruları Bilemem

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Kolera - Zor Soruları Bilemem Img_left100/99Kolera - Zor Soruları Bilemem Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Kolera - Zor Soruları Bilemem Left_bar_bleue100/85Kolera - Zor Soruları Bilemem Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Kolera - Zor Soruları Bilemem Img_left100/90Kolera - Zor Soruları Bilemem Empty_bar_bleue  (100/90)

Kolera - Zor Soruları Bilemem Empty
MesajKonu: Kolera - Zor Soruları Bilemem   Kolera - Zor Soruları Bilemem EmptyPaz Eyl. 14, 2008 3:09 am

Gece saçlarım kadar uzun,yine de sabaha yetiştim içime yapılan onca baskının
şaşkınlığında yine de direnebilmişim.Ben Esen özür dilerim rüzgarla geldiğim için
acele gelmişim.Yanına varana kadar bir çok vesveseden geçtim.2 yüz sahibi yüzlerce
insanla arkadaşlık ettim.Böyle uyanık kaldım böyle savaşabildim belki de.
Hangi elemi seçer iremden vazgeçer de.Bedduacı değilim hayata
bu bir bubi tuzağı ulaştı çığlık uzağa yapmur güler sema ağlar halime merhametten
doğdu rahmet ah ile,gördü hali küçük alime düşündü tek bir hamlede.
Köpek olduğunu biliyordum da bu kadar çabuk ısıracağını bilmiyordum,en ala köpeğin
sen olduğunu bilmiyordum.Tuttuğun yolun ateşe çıkacağını sezmiyordun,kör olmuştun
önünü görmüyordun.

Sorma zor soruları bilmem alelade bir insanın dediğine gelmem. Fevkaladenin fevkine vardım
daldım daldım daldım: Geç bu eziyeti geç sen sen sensen ben de benim
herkes kendine kurban kendimi ben saldım saldım saldım

Kurtulamasaydı İbrahim ateşten canımı terk ederdim.Çıkamasaydı Yusuf kuyudan boğula boğula can verirdim.
Kim bana yansın,ağlasın? Dert adamdan başka mahlukatta olmaz anlat Kolo ağlasın.Gücümü toplamışken
kalkıp gideyim.Akılda baştan gitti bu ne aşk?Bu ne iş?Bu ne dert? İşim iş.Herkes Külhan beyi birbirine girmiş.
bu tutmuş,kesmiş,bu yemiş,semirmiş.Hergün ayrı bir zindanda suskunum,sense canına aşık alnım ateşlendi
sardı içimi sarmaşık,kaç canım varsa koydum ortaya sende gör artık.Tuttuk ikiye ayrıldık kimler zındık kim sıdık.
Donuk bakışım altında tenimin rengide pertti.Hayat çekti bir kolumdan beni de beşikten kertti.Bakışlarım sertti evet
oncağızım mertti Kolera bir kadın değildi baştan aşağı dertti.

Sorma zor soruları bilmem alelade bir insanın dediğine gelmem. Fevkaladenin fevkine vardım
daldım daldım daldım: Geç bu eziyeti geç sen sen sensen ben de benim
herkes kendine kurban kendimi ben saldım saldım saldım
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Kolera - Zor Soruları Bilemem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolera - Kolodelphia
» Kolera - Bir Bilsen
» Kolera - Yorgunella