Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kolera - Taş Dibe Düşmez

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Kolera - Taş Dibe Düşmez Img_left100/99Kolera - Taş Dibe Düşmez Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Kolera - Taş Dibe Düşmez Left_bar_bleue100/85Kolera - Taş Dibe Düşmez Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Kolera - Taş Dibe Düşmez Img_left100/90Kolera - Taş Dibe Düşmez Empty_bar_bleue  (100/90)

Kolera - Taş Dibe Düşmez Empty
MesajKonu: Kolera - Taş Dibe Düşmez   Kolera - Taş Dibe Düşmez EmptyPaz Eyl. 14, 2008 3:13 am

(Mickolodium Mix)
Kolera 2008 sista yasla ..hello ...hello ...hello ...hello ...kolo ...kolo ...kolooooo
Ne ben rahatsızım ne o ne o ne o,diğer kızgın boğa gelsin toro oğlum haydi toro Kolo'ya fanı eko
ziyana logo karo,az sabır,makro ego,çıkar yürür erkek Fato.Günleri kalbime gömerim kara kara
bir çıkış bulamadım ara ara,üstüme yağan kurşunların hepsi de karavana hadi kaç saklan paravana.
Giremedin günahtan çok sevaba,saçıldı isyan etrafa,herkes döndü zarara,güneş özlemden yanıyor
kavuşmadı aşkın narin mehtaba,bir merhaba hayali ama hergün eder elveda.
Benden kaçamazsın oğlum saklanacağın ilk yer yatağının altı,tanı hayatı,yaşın hala 6,izle genci kartı
annemin yaşı oldu 46 derler bana anasının kızı.

Gözlerimden yaş boşa düşmez oğlum,zamanım geldi,çekmeyen anlamaz iş başa düşmedi oğlum.
Çekse bilirdi.Ah bu derinde taş dibe düşmez oğlum öyle derindi,Haktan başka yol düze çıkmaz oğlum
köprü gerildi.Ah bu devirde taş yere düşmez oğlum.Olsun varsın,herkes olacak birgün pişman oğlum
ama olacak çok geç hangi güzel yüz toprak olmadı oğlum bir bilselerdi hangi ceylan gözlü
yere akmadı oğlum hamdım oldum.

Yokluğum varlığımı arat,aydınlık günü karart,yeryüzü kalır kıraç,sırf uçurum ve yamaç
yetiştim bana yer aç,oymadın karnın aç,taktiğin bir vur birkaç,volume e dokun sesimi aç.
Bulamadın mı hala bozdun aklı akla karayla,iyice saldın son bir ayda ağam yandı çıran çayda
sözlerimde fayda,uy da kaysın hayat rayda,meşgulsün alayla,kalbi kalayla.Onu düşünürüm hep
ah çekerek kal demeseydi vururdum kendimi ani,gülümserim içime düşer gözyaşlarım
şeytanımı taşlarım.Geçmiyor seneler gün sayarak başı kaşıma boşu boşuna o taşı taşıma,
bakma yaşıma konuş başımın yaşına kabuk tutmuş o yara kaşıma ...kaşıma...

Gözlerimden yaş boşa düşmez oğlum,zamanım geldi,çekmeyen anlamaz iş başa düşmedi oğlum.
Çekse bilirdi.Ah bu derinde taş dibe düşmez oğlum öyle derindi,Haktan başka yol düze çıkmaz oğlum
köprü gerildi.Ah bu devirde taş yere düşmez oğlum.Olsun varsın,herkes olacak birgün pişman oğlum
ama olacak çok geç hangi güzel yüz toprak olmadı oğlum bir bilselerdi hangi ceylan gözlü
yere akmadı oğlum hamdım oldum.
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Kolera - Taş Dibe Düşmez
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolera - Yorgunella
» Kolera - Kolodelphia
» Kolera - Bir Bilsen