Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kolera - Bir Bilsen

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Kolera - Bir Bilsen Img_left100/99Kolera - Bir Bilsen Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Kolera - Bir Bilsen Left_bar_bleue100/85Kolera - Bir Bilsen Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Kolera - Bir Bilsen Img_left100/90Kolera - Bir Bilsen Empty_bar_bleue  (100/90)

Kolera - Bir Bilsen Empty
MesajKonu: Kolera - Bir Bilsen   Kolera - Bir Bilsen EmptyPaz Eyl. 14, 2008 3:41 am

Bir ganimettir ciğerinden geçen her nefes,gitti giden hiç gidenden var mı ses?
Biri yer biri bakardı öyle koptu kıyamet.Büyüklük göstermekte küçüklüğe alamet!Görünüyor ruhunun çirkin köşeleri
öyle güzelsin ki hala elmasın çamurlu hali parlamadığını far ettin oldu akıl baliğ böyle dosta malum olur alemin tüm halleri
Yalnız kalınabilinen bir yer var mı bildiğin?Saklanacak yer yok derdi Mahmud Hüdayim!
kullanırda dostu derdin benim canım enayim.Kaf ve Keftir helalim sanki odur cemalim.
Şekil alır demir döve döve insan olgunlaşır dert çeke çeke dedikodu gibi yayılıyor benli bilmece binilmeyen yaşlı bir at
bakılmayan yaşlı bir surat öptün her gece!

Bir bilsen içimi bir kemiren var bir bilsen anlayan yok halimi bir bilsen anlatacağım şeyleri bir bilsen ah bir bilsen sen!
Bir bilsen kaybettin her şeyi bir bir sen çok ağlayacaksın hele gül sen zehirden geçip batını görsen ah bir görsen sen!

Gazla dostum kesme hızını bunlar rapten laftan anlamaz aldım hızımı sende anlamadın bu kız mı tazı mı?
Beyin boşluk dolu kavramaz,havlayan adam ısırmaz,iyilik edersin eşek hoşaftan anlamaz!
Bir kurtarıcı ararken çoktan soğumuştu beden gaddar adam neden üzülsün ki zulmederken
henüz rapi bırakmam için hayli erken savaştığımı bil de korkudan doğurma erken!
Hakkımda konuşulur ama şahsiyetim bilinmez resmime bakarsın ama gözümün derini görünmez
belki elimi sıkarsın elime paha biçilmez,mayından koşup geçilmez,turla ruhum gezilmez.
Gayba pek meraklıyız bildiklerimize isteksiz,bilmediğinden korkan dalaksız,yüreksiziz.
Şeytan bal sürdü dudağa hoşumuza gitti tadı,kandırıldık anladık bal değilde külmüş adı.

Bir bilsen içimi bir kemiren var bir bilsen anlayan yok halimi bir bilsen anlatacağım şeyleri bir bilsen ah bir bilsen sen!
Bir bilsen kaybettin her şeyi bir bir sen çok ağlayacaksın hele gül sen zehirden geçip batını görsen ah bir görsen sen!
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Kolera - Bir Bilsen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolera - Yorgunella
» Kolera - Kolodelphia