Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :)))

3 posters
YazarMesaj
esra_34
Moderatör
Moderatör
esra_34

Rep Sistemi
Aktiflik :
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Img_left0/0AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (0/0)
Başarı Puanı:
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Left_bar_bleue0/0AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Img_left0/0AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (0/0)

AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty
MesajKonu: AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :)))   AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) EmptySalı Eyl. 16, 2008 2:12 am

Mehmet ile Handan aynı evi paylaşmaktadırlar.
Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmetin annesini yemeğe davet
ederler,Mehmetin annesi akşam yemeği süresince Handanı uzun uzun süzer
ve aslında Handanın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu , acaba
aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin
mevcut olup, olmadığını merak eder.
Aklını okumuşçasına Mehmet annesine der ki: Ne düşündüğünü biliyorum
ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok.
Akşam yemeğinden sonra Mehmetin annesi evine döner.
Aradan bir iki gün sonra Handan der ki: Mehmet,annen bize yemeğe
geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum.
Mehmet yanıtlar: Annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben
yine de kendisine bir mektup yazayım.
Oturur ve yazar:
''Anneciğim,Gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum, ama almadın da
demiyorum.Fakatkonu şu ki: sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş
çorba kasesi kayıp. Sevgiler oğlun Mehmet. ''

Bir hafta sonra Mehmetin annesinden mektup gelir:
''Sevgili oğlum: Handanla aranızda bişey var demiyorum, ama yok da
demiyorum.
Fakat konu şuki: Handan kendi yatağında yatıyor olsaydı, gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu. ''
Sevgiler annen. Smile))))
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Img_left100/99AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Left_bar_bleue100/85AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Img_left100/90AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (100/90)

MesajKonu: Geri: AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :)))   AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) EmptyCuma Eyl. 26, 2008 1:29 am

vay be kadında akıla bak Very Happy süper valla saol cnm paylaşım için Smile
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc
esra_34
Moderatör
Moderatör
esra_34

Rep Sistemi
Aktiflik :
Başarı Puanı:
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Left_bar_bleue0/0AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :)))   AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) EmptyCuma Eyl. 26, 2008 6:37 pm

ne demekkk benim için bi zevkde kadında akıl hayran bıraktı valla benii Very Happy Very Happy
Semih
Admin
Admin
Semih

Rep Sistemi
Aktiflik :
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Img_left100/99AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Left_bar_bleue100/80AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (100/80)
Güçlülük:
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Img_left100/70AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (100/70)

MesajKonu: Geri: AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :)))   AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 4:25 am

vay sivrizeka kadın Very Happy

güsel paylasım Esra
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Başarı Puanı:
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Left_bar_bleue100/85AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Img_left100/90AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) Empty_bar_bleue  (100/90)

MesajKonu: Geri: AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :)))   AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :))) EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 3:47 pm

esra_34 demiş ki:
ne demekkk benim için bi zevkde kadında akıl hayran bıraktı valla benii Very Happy Very Happy

aynen benide hayran bıraktı Very Happy o kadının gelini olacak kadına acıyorum Very Happy
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

AKILLI KADIN DİYE BUNA DERİM BEN :)))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-