Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum”

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum” Img_left100/99Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum” Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum” Left_bar_bleue100/85Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum” Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum” Img_left100/90Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum” Empty_bar_bleue  (100/90)

Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum” Empty
MesajKonu: Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum”   Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum” EmptySalı Eyl. 16, 2008 7:27 am

Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum” B_161710

Galatasaray’ın Werder Bremen’den transfer ettiği Alparslan Erdem, resmi sitemize ve Galatasaray TV’ye açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’a geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Alparslan Erdem, Türkiye’nin en büyük takımında forma giyeceği için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Sol bek olarak görev yaptığını belirten Alparslan, “Özellikle hücumda çok etkiliyim
Ortalarımı daha da geliştirmem lazım. Hava hakimiyetinde boyum kısa olduğu için biraz problem yaşayabilirim. Hücuma desteği kendimde pozitif olarak görüyorum. Umarım Galatasaray’a ve bana hayırlı olur bu transfer. İnşallah şampiyonluk yaşarız” dedi.

Oynadığı mevkide Galatasaray’da çok iyi futbolcular olduğunu bildiğini söyleyen Alparslan, “Kendimi bu rekabete hazır hissediyorum. Tabii ki üçümüz arasında güzel bir mücadele olacak. Galatasaray için en iyisi ve hayırlısı olsun” diye konuştu.

Takıma katıldıktan sonra var olan atmosferin çok güzel ve rahat olduğunu belirten genç futbolcu, “Biraz da şaşırdım. İlk antrenman benim için heyecanlıydı. Çok güzel bir ortam var Galatasaray’da. Ben tüm takım arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Daha güzel günler olacak” dedi.

Teknik heyetin ve takımın büyük bir bölümünün Almanca konuşmasının kendisi için avantaj olduğunu dile getiren Alparslan, “Michael Skibbe’nin genç oyunculara verdiği desteği de biliyorum. Almanya’dan takip ediyordum. Bayer Leverkusen’de 6-7 genç oyuncuyu milli takıma sundu. Dortmund’tan önce de Almanya U20 takımını çalıştırmıştı. Bundesliga’da da çok sevileni hocaydı” diye konuştu.

Türkiye’de güçlü bir ligin oynandığını belirten Alparslan, “Süper ligde çok güçlü bir lig haline geldi. Çok iyi oyuncular geliyor yurt dışından. Ama ben buraya çabuk alışacağım. Almanya’da yetişen oyuncuların da olması bu uyum süresini kısaltacak” dedi.

Alparslan Erdem son olarak, “Gelecek yıllara damgasını vuran bir sol bek olmak istiyorum. Galatasaray’da şampiyonluklar yaşayarak burada bir efsane olmaya çalışacağım” diyerek sözlerini noktaladı.
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Alparslan Erdem: “Kalıcı Olmak İstiyorum”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALPARSLAN ERDEM - GALATASARAY PROFESYONEL FUTBOL TAKIMI
» Alparslan'a bak!