Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim'

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim' Img_left100/99Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim' Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim' Left_bar_bleue100/85Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim' Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim' Img_left100/90Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim' Empty_bar_bleue  (100/90)

Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim' Empty
MesajKonu: Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim'   Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim' EmptyCuma Ekim 03, 2008 3:59 am

Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim' 7_230310

Adeta yeniden doğan Lincoln, Galatasaray taraftarına minnettar: "Bugüne kadar gördüğüm en tutkulu taraftar onlar."
Hem coşuyor hem coşturuyorSchalke'den transfer edildiği geçen sezon bekleneni veremedi, bu sezon tatilden geç döndü, ilk maçlarda tel tel döküldü... Ancak Cassio Lincoln yeniden toparlanmasını bildi ve her geçen hafta performansını biraz daha yükseltiyor. Brezilyalı yıldız, yaşadığı bu değişimde taraftarın çok büyük payı olduğunu itiraf edip, ekliyor: “Ben Atletico Mineiro taraftarıyım bunu söylemiştim. Ama yine söylüyorum, Galatasaray taraftarı gibi tutkulu olanını hayatımda görmemiştim...”

‘Onlar mutluluk kaynağım!’
“Ben her zaman büyük taraftar gruplarına karşı oynadım; tıpkı Atletico Mineiro ve Schalke gibi. Ama Türk taraftarlarda başka bir şeyler var, bunu anlamak, buna inanmak için yaşamak lazım. Onlar için bir şeyler yapmam gerektiğinin hep farkındaydım. Ve onların adımı çağırdıkları tribünlerin ortasında mücadele ederken Galatasaray’a faydalı olmak, hem mutluluğumun hem de neden daha fazlasını yapmam gerektiğinin ilk nedeni. Onların desteğiyle her yerde sonuna kadar yürüyeceğiz.”
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Lincoln: 'Ben böyle taraftar görmedim'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-