Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karafaz-Özgür Severde

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Karafaz-Özgür Severde Img_left100/99Karafaz-Özgür Severde Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Karafaz-Özgür Severde Left_bar_bleue100/85Karafaz-Özgür Severde Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Karafaz-Özgür Severde Img_left100/90Karafaz-Özgür Severde Empty_bar_bleue  (100/90)

Karafaz-Özgür Severde Empty
MesajKonu: Karafaz-Özgür Severde   Karafaz-Özgür Severde EmptyPerş. Ekim 23, 2008 6:41 am

-Özgür Severde-

-VERSE1-
Bu sefer kaçamayacak ellerden ve de kaçamayacak Karafaz dertten günler geçecek derken
bir den bitecek dünya kararacak her yer Kalpsiz bir çocuk görmek Ona kalbini vermek
Kolay değil mi sevdiğim Beni birazcık sevmek Her gün birileri yaş dökmekte Ailen sana sırt dönmekte yada durmayan küfürler seni Her gün seni perişan etmekte Kimler vardı ki kalbin de Kimler vardı ki gönlün de Sen Prenses tacın yok o taç benim kalbimde Her gün yaşlanmakta yüzler Yüzümün arkasında Yüzsüzler Her gün artan sevgime Sensizlik bana en büyük bahane Herkes seni soruyor Herkes sen diyor bana Sen kendini bilmezsen Kimler öğretti seni bana bir Gün her şey bitecek Azrail canı alıp gidecek Gözlerimiz Açık gitse de Kalbimizdeki sevgi yüzümüzü güldürecek
bu gülen çocuk Şimdi sana içini dökecek

-Nakarat-

Bir Fırtınadayım sadece sen ve ben
O yağmurda bize aşk eşlik eden
Bir sevgi var biraz sen birazda Ben
Bu limansız denizde yok ki bizden öteye gidebilen

-VERSE2-
Korkma benden yaşam Benden başkası yok şuan Rabbime ulaşan duaları Sevdiğime de Ulaştır bir an
Beni hiç kimse tanımıyor En yakınlarım bile anlamıyor Belki de Seni gözümde Prenses yapan Ruh bendende yaşıyor En azından ben sevebildim Sevmemek elde değil ki Anlamsız Bir çok insan arasında Anlamını yitirme emi ! Bugün varım yarın yok Temelli yaşayan insan yok Her gün Üşüyen bedende Ellerimi hala tutabilen yok .. Sen ve beni Haykırsın Senle ben yaşayalım Sen ve ben yaşarken neden ayrı Kalalım Kaçıncı kez düşündüm seni Kaç kez Gözlerde yakalandım Kaç kez Bir şey hissettim Seni seviyorum Bunu bil yeterli Bu fırtınada Ölmek var Bizi ayırır anca ecel Bu fırtınada sevgi var Bizi ayırır anca kader Bu fırtınada Hisler var Bizi Anca ayırır Bizler.
Bu fırtına da sen var Bizi anca ayırır sensizlikler .

Söz=Karafaz
Müzik=Darklover
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Karafaz-Özgür Severde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karafaz-Sen Ve Ben
» Karafaz-Prenses
» .Karafaz-Selevat
» Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth)