Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karafaz-Drama Köyü

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Karafaz-Drama Köyü Img_left100/99Karafaz-Drama Köyü Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Karafaz-Drama Köyü Left_bar_bleue100/85Karafaz-Drama Köyü Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Karafaz-Drama Köyü Img_left100/90Karafaz-Drama Köyü Empty_bar_bleue  (100/90)

Karafaz-Drama Köyü Empty
MesajKonu: Karafaz-Drama Köyü   Karafaz-Drama Köyü EmptyPerş. Ekim 23, 2008 6:54 am

-Drama Köyü-

-VERSE1-
Dramayı bağladım kendime ve de ilkten yazdım ben Rabbime Kendimi buldum kendimde Ve de yalancı oldum Dillerde ??? Korktum kaçtım hemen bende Buldular beni cehennemde Bırakın yanıyor beden
Kurtardınız cevabınız Neydi he ! Galiba çok sevmişler beni Günahın cezaları affedildi Nerde kaldı ki Prensesim Yüreğim dondu Kimsesizim canımı yaktılar Canımı aldılar canıma kıydılar canım mı kaldı
Hep Kırdılar Enkazını temizlemeden bıraktılar Seni Gördüm Rüyalarımda Ertesi Gün kalbim yanında
Prenses bilmese de Aşkımı Benim kalbim hep onda Yüzüme baktılar sen gibi içten değil Hepsiyle arkadaştım Hiç biri sen gibi değil Gözlerindeki ışık Hiç sönmesin içtenliğin bitmesin Yalancı dilime nispeten Seni bir kez öpmek istedim Saf bir öpücük Çok mu bana Hayat seni Hiç üzmesin ama Ben gidiciyim buradan Rabbime emanet ettim seni dualarım yanında…
-Nakarat-

Drama köyünün Aç çobanı Verdiğim kalemle aç romanı
Yaz beni ve Aşkımı yüce dağlara Bu köydeki yaşananları anlat Kuşlara

-VERSE2-
Yine depresyon da kafam kafada boş bir kuyu var Akıl arasan bende Boşuna çabaladığını anla Tek kaldım ben kuyular içinde Tektim ben yalnız ve sade Bir kelimeydi beklenen Diyemezdi Prenses
Zordaydık her ikimiz de ikimize de yüklenmiş bir dert Korkmuştum sana bir şey olur diye Kendime baktım yıkık bir harabe Ve de harabenin içinde Doğmamış bebekler var Ağlamaklı bakar gözlerime
dayanamadım Sarıldım hepsine Gözü yaşlı bir Gün Geride bırakamadığım hüzün Tutamadığım ellerine
Simdi uzakta mı ki gönlüm Ben simdi zavallı bir halde Ben şimdi İlk defa tutulan kalemde ben şimdi Saf bir çocuk gibi Dolaşıyorum Sensiz Avare... Diyemediğim name dilimde Elimde Şimdi bir kalem
Döktüm içimi Prensese Yazardı eller Sopam yerde Kendimi birden hissettim Kendim bendim belki de
Bulamadığım diyemediğim Sadece sevdiğim prensese Artık kırık aynalarda Bekledim Ben Karafaz 'dım ve konuşamadım dili ebediyete kilitledim. Aşkın Gömülü surlarında Kaybolan bir hayaletim Ve de günden güne kendimi mahvettim Kahretsin Ben Kimsesizim Beni Sevenleri sildim Kendi sevdiğimden başka Birini görmedi Gözlerim Yaşamama gerek var mı ki artık İdam et karardı Aklım
Prenses göremez artık beni Bende ki gözler iyice kapanmış iyice hayallere Dalmış

Söz=Karafaz
Müzik=Caro
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Karafaz-Drama Köyü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karafaz-Sen Ve Ben
» Karafaz-Prenses
» .Karafaz-Selevat