Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İftarda Yapılacak Duâ

2 posters
YazarMesaj
Semih
Admin
Admin
Semih

Rep Sistemi
Aktiflik :
İftarda Yapılacak Duâ Img_left100/99İftarda Yapılacak Duâ Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
İftarda Yapılacak Duâ Left_bar_bleue100/80İftarda Yapılacak Duâ Empty_bar_bleue  (100/80)
Güçlülük:
İftarda Yapılacak Duâ Img_left100/70İftarda Yapılacak Duâ Empty_bar_bleue  (100/70)

İftarda Yapılacak Duâ Empty
MesajKonu: İftarda Yapılacak Duâ   İftarda Yapılacak Duâ EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 4:28 am

İftarda Yapılacak Duâ
Allâhumme leke sumtu ve bike âmentu ve aleyke tevekkeltu ve alâ rızkıke eftartu veli savmi ğadin neveytu fağfir limâ kaddemtu vemâ ahhertu.

(Anlamı): Allah'ım! Senin için oruç tuttum, sana inandım, sana dayandım, Senin verdiğin rızıkla orucumu açtım. Yarının orucuna da niyet ettim, benim geçmiş ve gelecek günahlarımı bağışla. (Amin)
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
İftarda Yapılacak Duâ Img_left100/99İftarda Yapılacak Duâ Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
İftarda Yapılacak Duâ Left_bar_bleue100/85İftarda Yapılacak Duâ Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
İftarda Yapılacak Duâ Img_left100/90İftarda Yapılacak Duâ Empty_bar_bleue  (100/90)

İftarda Yapılacak Duâ Empty
MesajKonu: Geri: İftarda Yapılacak Duâ   İftarda Yapılacak Duâ EmptyPaz Eyl. 14, 2008 3:00 am

Tüm arkadaşlara hayırlı Ramazanlar diliyorum Surprised
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

İftarda Yapılacak Duâ
1 sayfadaki 1 sayfası