Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İpnelik yapan eşek

YazarMesaj
Semih
Admin
Admin
Semih

Rep Sistemi
Aktiflik :
İpnelik yapan eşek Img_left100/99İpnelik yapan eşek Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
İpnelik yapan eşek Left_bar_bleue100/80İpnelik yapan eşek Empty_bar_bleue  (100/80)
Güçlülük:
İpnelik yapan eşek Img_left100/70İpnelik yapan eşek Empty_bar_bleue  (100/70)

İpnelik yapan eşek Empty
MesajKonu: İpnelik yapan eşek   İpnelik yapan eşek EmptyCuma Ocak 08, 2010 7:58 am

bi gün Eşekle karga uçağa biniyo..
oturuyolar bi yere neyse bu arada karga düğmeye basıyo Hostesi çağırmak için Hostes geliyo buyrun karga dioki Hiç bişe yok ipnelik Olsun die bastım neyse hostes gidiyo karga bi daha basıyo düğmeye hostes yine Geliyo buyrun Efendim karga Diyo ki Hiç Bişe yok ipnelik olsun diye bastım bu işlem bir iki üç Derken eşek hevesleniyo mevzuya Dio bende basıcam karga düğmeye neyse eşek basıyo düğmeye hostes Geliyo yine ne var eşek diyoki hiç yaa ipnelik olsun Diye bastım hostes uff puf diyip gidiyo eşek bi daha basıyo düğmeye hostes Geliyo ne var diyo hiç ya ipnelik olsun die biliyosun neyse Hostes dayanamıyo gidiyo kaptana dio Böle Böle kaptan eşeğide Kargayıda uçaktan aşağı atıyo eşek bakıyo ki karga uçuyo ben düşüyom dioo karga karga sen uçuyosun ben düşüyorum yardım ett karga dio ki aq malı uçmayaı bilmiyosun ne diye İPNELİK yapıyosun...

İpnelik yapan eşek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-