Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kolera - Seni Zaptettim

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Kolera - Seni Zaptettim Img_left100/99Kolera - Seni Zaptettim Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Kolera - Seni Zaptettim Left_bar_bleue100/85Kolera - Seni Zaptettim Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Kolera - Seni Zaptettim Img_left100/90Kolera - Seni Zaptettim Empty_bar_bleue  (100/90)

Kolera - Seni Zaptettim Empty
MesajKonu: Kolera - Seni Zaptettim   Kolera - Seni Zaptettim EmptyPaz Eyl. 14, 2008 3:14 am

Denize batmıştım,oysa bu buhranla buhara karışmalıydı deniz,seni senden istemekle açılıyordu dehliz,
hayranım her kelamına hala ağlıyor Mina cansın sen ruha can.Koca kuru bir ağaçta sallanan tek yaprağım
henüz gencim akıl başta sanki ben kötürümüm,dizlerimi sürükler kendimi kendim yürütürüm,
yeni CD mle seni parçalarına ayırırım.Ne yapsan da ortadan kalkmayan bir gerçeğim ben,
olmasa korkum sahipten gözlerini söker eline verirdim,kör yürürdün kör,gencecikken öldürdün beni,
şükür döndü yine zaman pergeli.Ey gönülden habersiz,benim gönülle işin ne?Ey güzelden nasipsiz,benim güzelle işin ne?
Başlasam kaç yıl sürer yazacağım eşekname,erleri çağırsalar çıkmazsın meydane!

Saçmalama mal mısın lan oğlum,hergün aynı terane.Yapma bukadar da düşemezsin,düşenin üstüne toprak.
Yaprak bile kımıldamıyor lan oğlum bastı buhran felaket.Aklın ve de fikrin benim oğlum seni zaptettim ben.

Gözlerimden yaşlar fışkırır çok bilenler yüzüme hapşırır,dilin hızlandıkça kalbin hımbıllaşır,
tilkilerle atlar bir küser bir barışır.Yamuklar mı beni düzeltmeye kalkışır?ilgilenen yok benimle saçlarım ondan dağınık,
kıyıdan uzaklaşıyorsun çünkü küreksiz o kayık.Horluyordu,rüyasında beni horluyordu
Kolera dualarının kapılarını zorluyordu.Dilediğin tüfeğini çat bende kaşlarımı çattım,tek tekme attım
sen 3 yıllık gaz çıkardın,tatlı su kurnazı tanıdın işte virüslü haylazı ben veni,vidi,vici sen bıdı bıdı bıdı bıdı.
Adam kolsuzda yaşar,kellesi olmadan asla,büyümüş taklidi yapma,git de parkta kumla oyna,katlanamaz ki kimse
gözlerimi devirmeme,sen gibiler yüzünden ben gibiler bu halde!

Saçmalama mal mısın lan oğlum,hergün aynı terane.Yapma bukadar da düşemezsin,düşenin üstüne toprak.
Yaprak bile kımıldamıyor lan oğlum bastı buhran felaket.Aklın ve de fikrin benim oğlum seni zaptettim ben.
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Kolera - Seni Zaptettim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolera - Kolodelphia
» Kolera - Bir Bilsen
» Kolera - Yorgunella