Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz'

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz' Img_left100/99'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz' Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz' Left_bar_bleue100/85'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz' Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz' Img_left100/90'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz' Empty_bar_bleue  (100/90)

'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz' Empty
MesajKonu: 'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz'   'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz' EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 5:08 pm

'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz' 7_229915

Oyun sistemine yönelik getirdiği eleştiriler nedeniyle, Galatasaray Yönetimi tarafından maçlardan sonra konuşması yasaklanan Servet, dün Mecidiyeköy´deki GS Store çadırında taraftarlarla buluştu.
Oyun sistemine yönelik getirdiği eleştiriler nedeniyle, Galatasaray Yönetimi tarafından maçlardan sonra konuşması yasaklanan Servet, dün Mecidiyeköy’deki GS Store çadırında taraftarlarla buluştu. Üst üste gelen sorular üzerine, sistemi beğenmeme gibi bir lüksünün olmadığını savunan tecrübeli stoper, “Hoca 13 sakata rağmen elindeki en iyi kadroyu çıkarmaya çalışıyor. Ben sadece ‘Savunmada zaaflarımız var’ dedim. ‘Harika oynuyoruz’ da diyebilirdim. Meira ile çok iyi anlaşıyoruz. Çok ileri çıkıyorum, doğru. Ama bana kimse ‘Sen ileri çıkma’ demiyor” diye konuştu.
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

'Beğenmeme gibi lüksüm olamaz'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-