Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth)

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth) Img_left100/99Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth) Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth) Left_bar_bleue100/85Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth) Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth) Img_left100/90Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth) Empty_bar_bleue  (100/90)

Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth) Empty
MesajKonu: Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth)   Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth) EmptyPerş. Ekim 23, 2008 6:50 am

-Zor-

-VERSE1-(Er’o casth)
Ben Er’o Casth susma abi sar bin nasihat iyi dinle bu rap dersi burası Denizli gel bide gör evet öyle yanıma gel çünkü Emniyet susturun hadi beni birkaç Dakka gerçeklerimi yazdım uzak diyarlarda evet olmaz burası başka bir yer casth sistemine uğramış Er !! Her yer karanlık gözler bulanık Göt satan var orda sahte münafık Haksız mı? Haksız bu sistem Beni konuşturan sözde bu sitem Söyleyecek bir şey yokmuş ona göre siktir çektim götünü kaldırmam Hafızama yerleşmiş ölüm yakın bile sus sen söylediklerin hepsi yalan…

-Nakarat-

İşte burdalar etraftalar herkesin gözünde onlar alt taraftalar
Üstü kir içinde kendi düşüncelerde İstemeden daldığı denizde derin bölgelerde

-VERSE2-(Karafaz)
Galibiyet tacı alamadığım tek katı Bir yudumda içtiğim Sözlerim ağırlaştı Işıklar kapandı Gözlerim daldı umutsuz vakitleri zamansız kaldı Sesleri her biryanda sözleri hafızamda yaklaşan Son cumamda Saçlarım Ağarmakta Hayatın yükü bindi Olaylar karışı verdi En son verilen CAN hiç bir hatra gelmedi Kalbin Taşlaşmış senin Sinir damarların kara Kollarındaki façalara inat o Dimdik ayakta Hayatta yoksa tutunacak dalı Bir Ağaç köklerini salmalı Gölgelikte uyumalı Tek kalınca korkmamalı Titreyen ayakların Cesaretle sancılansın Zorlandığın olaylarda Kolaylık Dostun Olsun
Şahlansın Yanında dimdik duran Eskiyi unutturan Bir dilek Dile Geçmişi göm Beyazlara bulan…

Söz=Er’o Casth - Karafaz
Müzik=Quickly
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Karafaz-Zor(Feat.Er'o Casth)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saian feat Raziel - Aldanma
» Karafaz-Sen Ve Ben
» Karafaz-Prenses
» .Karafaz-Selevat