Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karafaz-Bitmez Kelimeler

YazarMesaj
z-hir_mc
Admin
Admin
z-hir_mc

Rep Sistemi
Aktiflik :
Karafaz-Bitmez Kelimeler Img_left100/99Karafaz-Bitmez Kelimeler Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Karafaz-Bitmez Kelimeler Left_bar_bleue100/85Karafaz-Bitmez Kelimeler Empty_bar_bleue  (100/85)
Güçlülük:
Karafaz-Bitmez Kelimeler Img_left100/90Karafaz-Bitmez Kelimeler Empty_bar_bleue  (100/90)

Karafaz-Bitmez Kelimeler Empty
MesajKonu: Karafaz-Bitmez Kelimeler   Karafaz-Bitmez Kelimeler EmptyPerş. Ekim 23, 2008 7:06 am

-Bitmez Kelimeler-

-VERSE1-
Çok korktum yada sesiniz çok kalın Bastığınız yerdeki halıda kalın 2 adım daha atıp benle cenke kalkışmayın başınıza hiç dert almayın Gözlerindeki keş çocuk yerleşmiş mekanı boktan Yorgun kelepçeden kurtulamamış Aklı hala zorbalık da o şokta kararmış aydınlıklarınızın içinde kaybolduk
zor bulduk adresi çıkmaz sokak nah bulduk!! sigaranızın dumanı boğanıza takılı dursun Ki o tavrınızla ünlü, oldunuz..

-Nakarat-
Bitmez bu trackteki kelimeler Mahlasım Rap le açıldı
(böyle)Rap le gider İçimdeki Karamsarlığa inat Bir Serzeniş Ruh Bedenden Gider

-VERSE2-
Karafaz’ın içi Kapkarayla dolmuş bin bir türlü düşünceler Onu vurmuş düşüncelerden çıkamayan Adam durmuş yargılar bizi kalbimizden vurmuş Hepiniz oldunuz Paçoz Dünün Boklusu Şimdi Filozof
2 aşk sözüyle Şimdi hiti yakala Kendi Tracklerin de online sen daha çok çabala Diss'inizi görelim pesimist'e gidelim melankolia hastası rapimizi gömelim sesini yetiştir kendini yetiştir Oynadığın Bebekle Güreşte yenil . Smile

-VERSE3-

Kendi yolunu çizdin Cam kırıklarımla Polyana mı vardı rap doğduğunda Bende çalan çanlara ,inat Rap'imi yaparım Diss'ime ver kol kanaT Smile Hİcaz makamında çalmaz özün akmaz damardan raptir özüm Tutamayacağın sözün kadar yaş döker gözün var benim caskolu rap güvenceli yüz'üm ritmi hızlı verdi Karafaz geldi kendini bulamayacak adamında adi mic'i bizimi gerdi Hiç yapamayacağını bile bile bizi tehdit etti Kendi kuyusuna ve geri dönemedi aptal herif geberip gitti Eskiden neydi Şimdi ne oldu Sizin Jelibonuzdaki ayı kolunuzda Ulan Kolpa Düne kadar Bir bok yoktu Simdi Boktu poponla Rap mi ? yapılıyordu

Söz=Karafaz
Müzik=Lost Dreamer
http://www.herkesdinlesin.com/z-hir_mc

Karafaz-Bitmez Kelimeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karafaz-Sen Ve Ben
» Karafaz-Prenses
» .Karafaz-Selevat