Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradıgın Herşey Buralarda biryerlerde....

Herbişi Bilgi Paylasım Forumuna Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15

YazarMesaj
Semih
Admin
Admin
Semih

Rep Sistemi
Aktiflik :
Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15 Img_left100/99Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15 Empty_bar_bleue  (100/99)
Başarı Puanı:
Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15 Left_bar_bleue100/80Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15 Empty_bar_bleue  (100/80)
Güçlülük:
Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15 Img_left100/70Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15 Empty_bar_bleue  (100/70)

Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15 Empty
MesajKonu: Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15   Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15 EmptyCuma Ocak 08, 2010 7:35 am

Biriniz Vezir Biriniz Padişah
Zamanın birinde padişah alkolü ve cigarayı yasaklar..aradan yıllar geçer padişah vezirini çağırır; vezirim biz yasakladık ama bakalım halk napio içiomu hala bu zıkkımı der ve halkın arasına karışırlar..Vezir ayık tabi her yol var vezirde..Boğazdan karşıya geçicekler kıyıda bi sandal..hemen yanaşırlar sandala sandalcı keyifci..Binerler sandala başlar yolculuk..Sandalcı sıkılır tabi muhabbet yok bi bok yok..Sorar padişaha ne iş yaparsın beyim padişah vezire bakar Vezir; tüccarız biz der ve kapatır..Yolu yarılarlar tabi..
Sandalcı dayanamaz artık muhabbet yok bi bok yok çıkarır çarşafı yapıştırır bi 3lü bunu gören padişah; napiosun sen yasakdeğilmidir o zıkkım neden içersin..Sandalcı uzatır cigarayı padişaha, vezir eyilir padişahın kulağına bişiler söler(padişahım 2 duman alında anlamasın bizim kim olduğumuzu)Padişah alır cigarayı sandalcıdan vurur sağlam bi duman arkasından uzatır vezire vezirde vurur bi duman uzatır sandalcıya..Padişahın haşuna gider tabi sıra tekrar gelir padişaha bi duman daha alır verir vezire..Vezir vurur bi duman arkadında padişaha uzatır..Sandalcı atlar hopppppp bilader solunda peygamberde otursa soldan döner bu zıkkım ve alır cigarayı padişahın elinden..hüüüpppppp verir tekrar padişaha padişah alır biduman verir vezirine vezir alır bi duman arkasından bi dumandaha sandalcı hoppppppp bilader sağdan döner bi sefer vurursun 2nci için sıranı beklersin der..Vezir sinirlenir istediğim gibi içerim karışma bana ben sarayın veziriyim istediğim gibi içerim der, padişah dayanamaz asıl ben istediğim gibi içerim sen vezirsen ben padişahım der...Sandalcı iice sinirlerinir alır bunların elinden cigarayı vurur biduman... - 2 şer duman aldınız biriniz vezir biriniz padişah oldunuz, birer duman daha alırsanız biriniz peygamber biriniz allah olucaksınız

Biriniz Vezir Biriniz Padişah Fena +15
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-